Правила оформлення:

 

Загальні

Для кожної посилки оформлюється декларація “Goods declaration” та присвоюється унікальній номер, який використовується для відстеження данного відправлення. При декларуванні відправлення (при заповненні декларації) треба наступні дані: – ПІБ, алреса та контактний номер телефону відправника; – ПІБ, адреса та контактний номер телефону отримувача; – внести опис вмісту посилки, наприклад: “сукня”, “взуття”, “футболка”, “косметика” і тд. та зазначити їх кількість. Загальними фразами описувати вміст відправлення ЗАБООНЕНО! Наприклад: “особисті речі б/у”, “одяг”. Якщо відправлення адресоване до благодійної організації, дитячого будинку, або іншої юридичної особи – назву такої організації та контактну особу треба вказати як в декларації, так і на самій посилці.

Молдова

Ліміт безмитного ввезння в Молдову для фізичних осіб складає  300€ (декларована вартість вашої посилки + вартість доставки). Безмитно дозволяється ввезення некомерційних товарів, а саме предметі особистого характеру для особистого використання. Якщо декларована вартість посилки + вартість перевезення складуть більше ніж  300€ або в посилці будуть наявні товари для комерційного використання – отримувач буде оплачувати митні збори згідно чинного законодавства.

Україна

Ліміт безмитного ввезння в Україну для фізичних осіб складає  100€ (декларована вартість вашої посилки). Безмитно дозволяється ввезення некомерційних товарів, а саме предметі особистого характеру для особистого використання. Якщо декларована вартість посилки буде більше ніж 100€ або в посилці будуть наявні товари для комерційного використання – отримувач буде оплачувати митні збори згідно чинного законодавства.

Філіппіни

До Філліпін дозволено безмитно відправляти посилки з предметами особистого характеру для особистого використання.

Ми не здійснюємо доставку посилок в зони, де ведуться бойові дії.

Коробка 45*45*68 – 70 долларів США

Грузія

Ліміт безмитного ввезння в Грузію для фізичних осіб складає  300GEL (декларована вартість вашої посилки) та вага посилки до 30кг. Безмитно дозволяється ввезення некомерційних товарів, а саме предметі особистого характеру для особистого використання. Якщо декларована вартість посилкибуде більше ніж  300GEL, або вага посилки більше ніж 30 кг., або в посилці будуть наявні товари для комерційного використання – отримувач буде оплачувати митні збори згідно чинного законодавства.

Будемо на зв'язку

+97297882000 
inf2@norocexpress.com

Часи роботи

Вос.- Чет. з 9:00 до 21:00
Пят. з 9:00 до 17:00
Суб. вихідний

Наші офіси

ХаДекель 19, Неве Ямін

Пінскер 15, Нетанія

Что мы делаем?

Відправка в Молдову
Відправка в Грузію
Відправка в Україну
Відправка в Філіппіни
Перевозки за границу
Міжнародні перевезення
Доставка посилок з Ізраїлю

Примітка про конфіденційність
Використання Cookie

© All rights reserved to Norocexpress LTD

Зв'язатися з нами

7 + 10 =

Call Now Button